Korkuje się zjazd z Obwodnicy Południowej w kierunku Trasy Sucharskiego. To już tradycyjne spiętrzenie na prawoskręcie w kierunku Sucharskiego.
Bijatyka po meczu o awans. Mamy nagranie kibiców [WIDEO]
Bijatyka, do której doszło po niedzielnym meczu Gromu...







