Spiętrzenie pojawiło się, pierwsze dzisiaj przed Pucką od Rumi „Hutnicza w Gdyni stoi jak zwykle.” Pan Rysiek pisze, że to przez kolejarzy. Inny słuchacz donosi, że już wszystko ruszyło i jest po kłopocie. Na Północnej do Hutniczej i Chylońskiej także gęściej.
Trójmiejski pseudokibic zatrzymany za znieważenie kasjerki z Ukrainy. Szef MSWiA: „Zero tolerancji dla agresji” [FILM]
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Wojewódzkiej...







