– Odnotowaliśmy bardzo wysokie stany wód, właściwie najwyższe historycznie, dlatego spotkał się zespół zarządzania kryzysowego, żeby podjąć działania – mówi wiceprezydent Piotr Grzelak po spotkaniu Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. – Chodzi o to by chronić te części miasta, które mogą być zalewane. W tej chwili zamknięte jest molo w Brzeźnie, odradzamy wchodzenie na plażę, są miejsca, w których woda może podejść pod wydmy. Zidentyfikowaliśmy te zagrożone miejsca miejsca i będziemy je stopniowo zabezpieczać. Więcej TUTAJ.
Gdańsk: od środy utrudnienia w związku z Konferencją na rzecz Odbudowy Ukrainy
Od środy do piątku w Gdańsku będą obowiązywać...







