Państwa pomoc jest bezcenna. W reakcji na zgłoszenie o korku na Obwodnicy Trójmiasta za Kackiem w stronę Gdańska pan Adrian pisze, że to efekt auta dostawczego na światłach awaryjnych, które zajmuje część prawego pasa na wysokości wiaduktu nad linią kolejową.
Kontrowersje ws. sesji absolutoryjnej w Gdańsku. Chodzi o udział mieszkańców w debacie
Stowarzyszenie Kocham Gdańsk chce wyjaśnień w sprawie kolejności...







