To jednak nie duży ruch, ale stłuczka przyczyniła się do korka na Obwodnicy Trójmiasta w Gdańsku. Jak mówi pan Tomek, na lewym pasie jezdni do Gdyni między Matarnią a Owczarnią zderzyły się dwa auta. To zwężenie powoduje korek od wysokości ulicy Słowackiego.
Kontrowersje ws. sesji absolutoryjnej w Gdańsku. Chodzi o udział mieszkańców w debacie
Stowarzyszenie Kocham Gdańsk chce wyjaśnień w sprawie kolejności...







