Jeszcze przez co najmniej kilka minut zablokowana będzie autostrada A1 między Pelplinem a Swarożynem. To efekt prac energetyków instalujących linię wysokiego napięcia nad trasą. Jak informują drogowcy operacja wymagała 20 minutowego wstrzymania ruchu. Na drodze z obu stron tworzą się dwukilometrowe korki.
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







