Ruch w Tunelu pod Martwą Wisłą został wznowiony. Na prawym pasie trwa jeszcze usuwanie skutków kolizji, ale lewym przejazd jest już możliwy.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







