Na krajowej „6”, na pasie w kierunku Gdyni, zwalniamy w dwóch miejscach – w Redzie od Puckiej na odcinku 1 km i w Rumi od Lotosu do Galerii Rumia.
Wypłynęliśmy w rejs Pętlą Żuławską. Słuchaj relacji z pokładu „Seksmisji”
Nasza radiowa załoga rozpoczyna rejs Pętlą Żuławską. Zwodzone...







