Jak informuje słuchacz Tomasz z Sopotu, są kłopoty na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku A1. Na wysokości Wiczlina w ciężarówce pękła opona, która prawdopodobnie uszkodziła kilka innych pojazdów. Są utrudnienia, a korek zaczyna się już od zjazdu z Estakady Kwiatkowskiego.
W wakacje więcej patroli Straży Miejskiej w Słupsku
W najbliższych tygodniach w miejscach rekreacji i wypoczynku...







