Ogólnopolski Festiwal Sztuk Aktorskich „Windowisko” odbędzie się już po raz 21. Tegoroczną edycję otworzy pozakonkursowy spektakl gościnny „Trafiło je”. W pierwszej części gośćmi Tomasza Olszewskiego byli Kacper Fułek i Wojciech Fułek, a następie o „Windowisku” opowiadają Anna Kociarz, Michał Derlatka, Karolina Arczewska oraz Rita Jankowska.
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







