Protest władz gmin z okolic Słupska w Warszawie. Sprzeciwiają się zmianom granic
"Jestem ze wsi" - pod takim hasłem maszerowali w Warszawie przedstawiciele samorządów zagrożonych zmianą granic. Do stolicy wybrali się mieszkańcy i władze gminy Redzikowo oraz gminy Kobylnica. To właśnie część terytorium z tych gmin zamierza przyłączyć do siebie Słupsk. W...

















