Kolejne utrudnienia na obwodnicy. Pan Paweł informuje o stłuczce przed węzłem Kowale w kierunku Łodzi. 4 auta na poboczu, jedno wystaje na prawy pas. Rozlane płyny. Służb brak. Korek już się tworzy.
Kontrowersje ws. sesji absolutoryjnej w Gdańsku. Chodzi o udział mieszkańców w debacie
Stowarzyszenie Kocham Gdańsk chce wyjaśnień w sprawie kolejności...







