Bardzo powoli, ale jednak poprawia się sytuacja na „krajowej 6-ce” w Redzie. Już dużo mniejszy jest korek w stronę Gdyni, na rozładowanie się zatoru w stronę Wejherowa trzeba jeszcze poczekać, bo to naprawdę spore spiętrzenie.
Minister Edukacji spotkała się w Gdańsku z finalistami Odysei Umysłu
Minister Edukacji Barbara Nowacka spotkała się w Zespole...







