Do około godziny 11tej powinno potrwać usuwanie skutków awarii na przebiegającej przez Trójmiasto linii kolejowej. Przypomnę, że wczoraj po 16tej między Gdańskiem Głównym a Wrzeszczem zerwała się sieć. Pociągi dalekobieżne kursowały po torach SKM. Od wieczora kursują już po jednym torze. To jednak skutkuje około 15 minutowymi opóźnieniami.
Gdynia powita lato. Czas na Cudawianki
Cudawianki zainaugurują w sobotę lato w Gdyni. Zaplanowano...







