Witold Chrzanowski przekazuje informacje z Elbląga. – Jestem teraz na ul. Królewieckiej w Elblągu. Droga jest przejezdna, miejscami zalega nieco błota pośniegowego. Gorzej jest na ulicach przyległych do ul. Królewieckiej. Na ul. Moniuszki czy Kościuszki tego błota jest znacznie więcej. Jeśli jednak nie będzie dalszych opadów śniegu, główne ulice powinny być czarne – komentuje nasz reporter.
Nie odbędzie się jubileuszowa parada żeglarska w Gdyni. Organizatorzy podają powód
Planowana na sobotę, 27 czerwca, jubileuszowa X Żeglarska...







