Rano prosili państwo o interwencję w sprawie ogromnej dziury jaka utworzyła się pod wiaduktem kolejowym w Barniewicach. Sprawa Urzędowi Gminy w Żukowie jest znana, co więcej jest plan kompleksowej naprawy. Nawierzchnia zostanie zerwana i wymieniona. Na to jednak potrzeba lepszej pogody. Do tego czasu ubytek będzie tymczasowo uzupełniany tłuczniem. Uwaga, prace, kiedy już się rozpoczną – potrwają kilka dni. Wcześniej będą zapowiadane.
Rozpoczyna się Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku
Głównym tematem rozmów będzie międzynarodowa pomoc gospodarcza i...







