Słupscy zawodnicy na mistrzostwach Europy w trójboju siłowym. „Wyniki są imponujące”
Dziewiętnaście medali przywieźli zawodnicy słupskiej Manufaktury Sportu z mistrzostw Europy w trójboju siłowym. - Jestem bardzo dumny z moich podopiecznych, bo działamy dopiero od roku. Przywieźliśmy z Siedlec wór medali i statuetkę dla klubu. To są świetne osiągnięcia zawodników. Trójbój...

















