Sport

A.J. Walton o wspaniałych dwóch sezonach w Gdyni

– Rodzice byli w szoku, gdy powiedziałem im, że lecę do Polski. Najbardziej zapamiętam pierogi, żurek, barszcz i Gdynię – mówi w rozmowie z Anitą Kobylińską amerykański koszykarz Asseco Gdynia A.J. Walton.

Vistal Gdynia wicemistrzem Polski

Piłkarki ręczne Vistalu finałową rywalizację z Selgrosem Lublin przegrały 1:3. Gdynianki w czwartym spotkaniu serii i drugim meczu we własnej hali przegrały 27:33Po sobotnim zwycięstwie Vistalu, odniesionym po dwóch dogrywkach i rzutach karnych, obie drużyny miały prawo odczuwać zmęczenie.

Piłkarze w Hiszpanii gotowi do strajku

Czy rozgrywki Primera Division zostaną przerwane?  Pieniądze poróżniły rząd i organizacje piłkarskie. W piłkarskich plotkach Anita Kobylińska i Włodzimierz Machnikowski nie unikają także lżejszych tematów i zajmują się modą na przykładzie Daniego Alvesa.

Mecz żużlowców Wybrzeża Gdańsk odwołany

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na godz. 16 mecz drugiej kolejki żużlowej PLŻ 2 pomiędzy KSM Krosno, a Wybrzeżem Gdańsk. Przyczyną – deszcz, który skutecznie utrudnił przygotowanie toru na niedzielne zawody.