Sport

Polska / Świat

Skończył się drugi dzień mistrzostw Polski łyżwiarstwa szybkiego. Zawody odbyły się w Gdańsku

Natalia Maliszewska i Łukasz Kuczyński z Juvenii Białystok zwyciężyli w sobotniej rywalizacji na dystansie 500 metrów podczas mistrzostw Polski w short-tracku, które od piątku, 17 marca są rozgrywane w Gdańsku. Na 1500 metrów triumfowali Nikola Mazur i Diane Sellier z miejscowego Stoczniowca, a najlepszą mieszaną sztafetą w kraju okazała się ekipa Juvenii.

Sport

Na pas dla Gdyni jeszcze za wcześnie. Bartosz Leśko przegrywa z Tomem Breesem

Nie tak miało wyglądać starcie Bartosza Leśki z Tomem Breesem na gali KSW 80. Ewentualne zwycięstwo nad Brytyjczykiem miało gdynianinowi utorować drogę do tytułu mistrzowskiego. Doświadczony Breese okazał się jednak jeszcze zbyt trudnym rywalem i zmusił zawodnika Mighty Bulls Gdynia do poddania.

Słupsk

Król trzeciej kwarty. Drużyna King Szczecin zwycięska w starciu z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk przegrała mecz z zespołem King Szczecin, mimo że do połowy drugiej kwarty prezentowała się naprawdę dobrze, a w obronie – nawet bardzo dobrze. Gra słupszczan rozsypała się jednak w trzeciej kwarcie, co bez litości wykorzystali przeciwnicy. Zespół ze Szczecina ostatecznie wygrał mecz w hali Gryfia wynikiem 83-66.