Sport

Słupsk

Tak powinna wyglądać drużyna. Czarni Słupsk pokonali Anwil Włocławek

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk w końcu ze zwycięstwem na własnym parkiecie. Słupszczanie pokonali Anwil Włocławek 85-73. To było bardzo wyrównane spotkanie, w którym prowadzenie zmieniało się dziesięć razy, a jedenaście razy na świetlnej tablicy widniał remis. Gospodarze przegrali tylko pierwszą kwartę i pokazali zaangażowanie w grę, jakie kibice chcieliby pewnie oglądać w każdym spotkaniu. To nie byli Czarni z ostatniego meczu z Legią Warszawa. To był zespół,

Sport

Rekordy Pluty i Trefla. Sopocianie zdeklasowali Arkę w koszykarskich derbach Trójmiasta

40. meczów pełnych dramaturgii i emocji – w sobotę, 11 marca w Ergo Arenie Trefl Sopot i Suzuki Arka Gdynia napisały 41. element rywalizacji. Tym razem nadspodziewanie łatwo wygrali gospodarze, którzy udowodnili, że mają szerszą ławkę rezerwowych i wyższe aspiracje w tym sezonie. Rozmiar zwycięstwa szokuje – 115:83. Poprzedni Następny Przed spotkaniem uhonorowano Filipa Dylewicza, legendę klubu z Sopotu, który przed obecnym

Sport

Cztery mecze bez wygranej. Chojniczanka nie rusza się ze strefy spadkowej

– Zaczniemy punktować, jak zagramy tak jak w drugiej połowie – mówił po poprzedniej kolejce mediom klubowym Chojniczanki  obrońca Marcin Grolik. W kolejnej serii gier  jednak to właśnie druga połowa nie wyszła gospodarzom, a efektem jest już 12. porażka po 23. kolejkach 1. ligi. Tym razem w Chojnicach bardzo pragmatycznie zagrał chorzowski Ruch, wywożąc z Borów skromne 1:0.

Sport

W sobotę koszykarska bitwa o Trójmiasto i uroczyste zastrzeżenie „ósemki” w Ergo Arenie

W sobotę, 11 marca, o godzinie 17:30 w Ergo Arenie Trefl Sopot zmierzy się z Suzuki Arką Gdynia. Będą to 41. w historii koszykarskie derby Trójmiasta. Towarzyszyć temu będzie uroczyste wyróżnienie legendy Trefla, Filipa Dylewicza. Numer „8” z którym zawodnik występował, zostanie oficjalnie zastrzeżony, a jego koszulka zawiśnie pod kopułą Ergo Areny.