MH Automatyka Stoczniowiec przegrał z KTH Krynica

Hokeiści MH Automatyka Stocznioiwec 2014 przegrali w drugim spotkaniu z KTH Krynica 4:6. Podopieczni Krzysztofa Lehmanna i Janusza Bochińskiego pozostają jednak w najlepszej czwórce i mają realne szanse na występy w play-offach. Po sobotnim zwycięstwie 3:1 kibice, którzy przyszli do hali Olivia musieli obejrzeć porażkę swoich ulubieńców. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy kontrolowali przebieg pierwszej tercji. Jednak to Stoczniowiec pierwszy wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Jakuba Stasiewicza. Potem dwie bramki z rzędu strzelili hokeiści KTH Krynica, a tuż przed zakończeniem do wyrównania doprowadził Martin Kulczyk.

Druga tercja znowu minęła pod dyktando gości, którzy wygrali ją 3:2. W trzeciej odsłonie mimo zmasowanych ataków Stoczniowca, zespół z Krynicy zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę i ostatecznie zwyciężył 6:4.