W Nowym Targu już się nie udało. Podhale rewanżuje się MH Automatyce

Bez punktów wracają z Nowego Targu hokeiści MH Automatyki. Gdańszczanie, dwa dni po zwycięstwie nad Podhalem przed własną publicznością, w niedziele musieli uznać wyższość rywala i przegrali 0:1. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił w pierwszej tercji Tolvanen. Zarówno gospodarze jak i zespół z Gdańska po raz kolejny stworzyli bardzo wyrównane widowisko. W bramce jak w ukropie uwijali się Odrobny i Witkowski, ale to ten drugi skapitulował jako pierwszy. Tolvanen wykończył koronkową akcję gospodarzy i nie dał szans gdańskiemu bramkarzowi pod koniec pierwszej tercji.

NACIERALI BEZ SKUTKU

Goście starali się odrabiać straty. Mieli ku temu kilka okazji, ale krążek nie chciał wpaść do bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem nowotarżan 1:0, którzy udanie zrewanżowali się MH Automatyce za porażkę w ostatni piątek.

NIE MAJĄ SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ

MH Automatyka wraca do Gdańska z podniesioną głową, która kolejny raz udowodniła, że jest w stanie rywalizować z każdym przeciwnikiem w Polsce na równym poziomie. Teraz czas na spotkanie przed własną publicznością. We wtorek do Gdańska, po raz drugi w tym sezonie, przyjedzie zespół Kadry PZHL. Początek tego spotkania o 18:30.