Nieudany debiut trenerski i odpadnięcie z Pucharu Polski. Torus Wybrzeże z porażką w Kaliszu

Nie udał się debiut na ławce trenerskiej Krzysztofowi Kisielowi. Nowy szkoleniowiec Torus Wybrzeża na początek musi przełknąć odpadnięcie z Pucharu Polski. Jego zespół w 1/16 finału przegrał z MKS-em Kalisz 23:25.

}

Wybrzeże całkiem dobrze radziło sobie w pierwszych dwudziestu minutach. Gra bramka za bramkę i trzymanie się blisko remisu zaowocowało właśnie remisem 7:7 na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy. Ostatni fragment tej części meczu jednak zdecydowanie gdańszczanom nie wyszedł. MKS odskoczył, w pewnym momencie miał nawet trzy bramki przewagi, a ostatecznie stanęło na dwóch – 13:11.

WALCZYLI DZIELNIE

Gdańszczanie nie mogą wstydzić się za swoją postawę w drugiej połowie. Momentami zmniejszali stratę do jednej bramki, walczyli o doprowadzenie do remisu, ale remisem zakończyła się tylko druga połowa – 12:12. W całym meczu gdańszczanie byli jednak gorsi o dwie bramki i ostatecznie przegrali 23:25.