Sport

Sport

Zawodniczki Stoczniowca meldują się finale B sztafety. Świetny występ Natalii Maliszewskiej [PEKIN 2022 DZIEŃ 6]

Polska sztafeta kobiet wywalczyła awans do finału B. Panie w składzie Nikola Mazur (Stoczniowiec Gdańsk), Natalia Maliszewska, Kamila Stormowska (Stoczniowiec Gdańsk) oraz Patrycja Maliszewska zajęły trzecią pozycję w swoim biegu. Natalia Maliszewska wystartowała również w kwalifikacjach na 1000 metrów. Polka pewnie zwyciężyła w swoim biegu, pieczętując awans do ćwierćfinału na tym dystansie.

Sport

Trauma Natalii Maliszewskiej, wsparcie od małżonek i mylne szacunki amerykańskich ekspertów. Psycholog sportu w „Dogrywce”

Olimpijska przygoda Natalii Maliszewskiej może zakończyć się traumą. – W nic już nie wierzę. W żadne testy. W żadne igrzyska. Jest to dla mnie jeden wielki żart – napisała w mediach społecznościowych kandydatka do medalu w short tracku. Jeśli zdobędzie medal w biegu na tysiąc metrów, to pewnie odreaguje stres i zawirowania związane z COVID-19. To jednak nie jest jej koronny dystans.

Sport

Karolina Jaszczyszyn Sportową Osobowością Miesiąca Radia Gdańsk. „Ciągle pniemy się do góry”

– To nie jest jedynie moja praca, to praca całego zespołu. Dzięki drużynie mogłam wyjść na boisko i pokazać się z jak najlepszej strony – mówi skromnie reprezentantka Polski Karolina Jaszczyszyn, najwartościowsza zawodniczka rugby HSBC World Series w Sewilli. W naszym plebiscycie na Sportową Osobowość Miesiąca rugbystka Ladies Gdańsk zwyciężyła bezapelacyjnie.