Zmarła Grażyna Bożek – Szczepłocka, animatorka kultury w Słupsku. Wielka propagatorka sztuki filmowej
Zmarła Grażyna Bożek – Szczepłocka, wieloletnia animatorka kultury w Słupsku. Założycielka m.in. dyskusyjnego klubu filmowego w kinie „Rejs” przy Miejskim Centrum Kultury. Z ogromnym smutkiem przyjęto w Słupsku wiadomość o odejściu we wtorek Grażyny Bożek - Szczepłockiej. Była ikoną, legendą...








