Ciepły posiłek i pomoc ratownika. Autobus SOS znów na ulicach Gdańska
Autobus SOS ponownie wyjechał na ulice Gdańska. W weekend ze względu na duży mróz trasa pomocowej linii została wydłużona o kilka przystanków. Pojazd zatrzymał się m.in. w Śródmieściu przy dawnej Krewetce, we Wrzeszczu na Białej oraz na pętli SKM Przymorze....

















