Trzymał w domu w sportowej torbie 35 kg narkotyków. 45-latek z Gdańska trafił do aresztu
Dzięki pracy gdańskich policjantów na czarny rynek nie trafi ponad 35 kg narkotyków. Funkcjonariusze do tej sprawy zatrzymali 45-letniego mieszkańca Gdańska, którzy usłyszał zarzut uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu mężczyzna trafił na trzy...

















