Tym razem to nie autobus spalił za dużo. „Zielonemu” kierowcy grożą nawet 3 lata więzienia
Kierowca autobusu miejskiego w Malborku prowadził pojazd pod wpływem narkotyków. Zatrzymali go policjanci z drogówki. 38-latek już usłyszał zarzut, ale niewykluczone, że czekają na niego kolejne. W czwartek po 15:00 patrol ruchu drogowego postanowił skontrolować kierowcę autobusu miejskiego, który zjeżdżał...

















