Był poszukiwany, więc policjanci pojechali do jego mieszkania. Znaleźli trzy kilogramy narkotyków
Ponad trzy kilogramy narkotyków znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Starogardzie Gdańskim. Marihuana i amfetamina należały do 29-latka, który był poszukiwany przez miejscowy sąd. Policjanci pojechali, by go zatrzymać i wówczas nakryli go z zakazanymi substancjami - mówi aspirant...

















