Zatruł się tlenkiem węgla, bo… z czujnika wysunięto baterie. Nastolatek z Gdyni trafił do szpitala
Nastolatek w Gdyni-Orłowie zatruł się tlenkiem węgla. Chłopiec zemdlał w łazience, a potem miał drżenie mięśni i silny ból głowy. Czujnik tlenku węgla, który mieli przy sobie ratownicy medyczni, wykrył stężenie przekraczające normy. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Ewakuowano...

















