Wjechała pod prąd na obwodnicę Trójmiasta. Badanie ujawniło 1,5 promila alkoholu w jej organizmie
Pijana kobieta wjechała samochodem pod prąd na obwodnicę Trójmiasta. Niebezpieczną sytuację na zjeździe w Owczarni zauważyli policjanci z drogówki. Funkcjonariusze zatrzymali 44-latkę do kontroli i przebadali alkotestem. Mieszkanka powiatu gdańskiego miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało...

















