Trzciniec

Policjanci poszukują nieletniego wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu. Oddalił się z niego samowolnie niemal trzy tygodnie temu

Policjanci Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu prowadzą poszukiwania nastolatka. Szymon Salmonowicz (czternastolatek) samowolnie opuścił ośrodek wychowawcy i od niemal trzech tygodni miejsce jego pobytu jest nieznane. Chłopiec jest wychowankiem Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu, z którego w...

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE