Gmina Kępice z nowym autobusem. Będzie wozić podopiecznych domu samopomocy i centrum opiekuńczego
Nowy autobus w gminie Kępice. Będzie woził podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Centrum Opiekuńczo Mieszkalnego. Jest przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami, ma 45 miejsc siedzących, 10 stojących i szereg udogodnień. Mowa o nowym autobusie, który trafił do gminy Kępice....

















