Dziewięć lat pozbawienia wolności. Słupski sąd skazał gwałciciela-recydywistę
Na dziewięć lat pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy w Słupsku gwałciciela-recydywistę. Tomasz G. w 2017 roku został skazany na cztery i pół roku więzienia za gwałt. Wyszedł na wolność, a zimą 2025 roku zgwałcił znajomą w Bytowie, groził jej pozbawieniem...

















