Region

Nowy szlak kolejowy między Gdańskiem a Elblągiem? Petycję podpisało już prawie 2 tys. osób

Z Gdańska Głównego przez Olszynkę, Wiślinkę i Nowy Dwór Gdański do Elbląga. Budowę zupełnie nowej linii kolejowej proponują mieszkańcy Żuław Wiślanych. Stworzyli internetową petycję, której adresatem jest Ministerstwo Infrastruktury oraz lokalni samorządowcy. Inicjatorzy uważają, że Żuławy Wiślane to teren wykluczony...

Page 359 of 1000 1 358 359 360 1 000

REKLAMA

NAJNOWSZE

AUDYCJE