Bartosz Mazerski z LKS Zantyr Sztum był najszybszy w biegu maratońskim, który odbył się na Antarktydzie. Rywalizowało prawie 130 biegaczy z 24 krajów.
Swym sukcesem i wrażeniami czołowy pomorski biegacz i nauczyciel SP nr 2 w Sztumie w pierwszej kolejności podzielił się z Radiem Gdańsk
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







