Dwukrotna wicemistrzyni paraolimpiady Arleta Meloch została w Dębnie mistrzynią Polski w maratonie. Wśród mężczyzn najszybszy był Kenijczyk Mutuku Kyeva, który jako jedyny złamał granicę 2 godzin i 10 minut.
Pomorze godnie reprezentował wicemarszałek woj. pomorskiego – Ryszard Świlski. Ambasador naszej radiowej akcji Pomorze Biega i Pomaga osiągnął dobry czas 3 godziny 49 minut.
Wpisanie Śródmieścia Gdyni na listę UNESCO pod znakiem zapytania
Pojawiły się kontrowersje wokół wniosku o wpisanie modernistycznego...







