Joan Vila Bosch jest dyrektorem sportowym Barcelony. Znany trener odpowiada za metodykę szkolenia. W ramach rządowego programu „Nasz Orlik” 1 maja na PGE Arenie przeszkolił 150 osób pracujących z najmłodszymi. Swymi przemyśleniami podzielił się także z Anitą Kobylińską.
Polska kupuje okręty podwodne od Szwecji. Podpisanie umowy 29 czerwca w Gdyni
Umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji...







