Joan Vila Bosch jest dyrektorem sportowym Barcelony. Znany trener odpowiada za metodykę szkolenia. W ramach rządowego programu „Nasz Orlik” 1 maja na PGE Arenie przeszkolił 150 osób pracujących z najmłodszymi. Swymi przemyśleniami podzielił się także z Anitą Kobylińską.
Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster po raz 27. z absolutorium i wotum zaufania
Radni Chojnic większością głosów udzielili burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi...







