Na jednej z głównych ulic w Kościerzynie drogówka zauważyła audi, które jechało całą szerokością jezdni. Policjanci próbowali je zatrzymać, ale kierowca zaczął uciekać. Chwilami kierowca jechał z prędkością 140 kilometrów na godzinę.
Funkcjonariusze w nieoznakowanym radiowozie gonili kierowcę audi przez kilkanaście kilometrów. W końcu w Wielkim Podlesiu policji udało się zatrzymać pirata drogowego. Okazało się, że 46-latek, który siedział za kierownicą miał ponad 1,5 promila. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty, grozi mu do 2 lat więzienia.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...








