– Chcemy, żeby Energa nadal była zlokalizowana tutaj, a nie była podłączona do podmiotów z centrum Polski. Poza tym powinna zostać przy energii ze źródeł odnawialnych. Teraz może być wchłaniana przez lobby węglowe.
Karol Nawrocki zorganizował w Juracie nieformalny szczyt prezydentów państw Europy Środkowo-Wschodniej
Nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej odbywa się...







