Czas na integrację z lokalnymi mediami! Trafiłyśmy do Radia Malbork, audycję prowadził Mateusz Detmer – Detmi. – Opowiadałyśmy mu o naszej wyprawie i wrażeniach. Pytał o praktyczne rady. Radio Malbork ma świetną atmosferę, muzykę i fajnych ludzi – zapewniają dziewczyny.
Ursula von der Leyen otworzy Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wygłosi...







