Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski i ks. Krzysztof Sagan serdecznie zapraszali na Gminne Obchody Święta Niepodległości, a mieszkańców Żukowa i okolic nie trzeba było specjalnie namawiać.
Patriotyczną uroczystość rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny o godzinie 11:00 w kościele pw. WNMP w Żukowie. Po jej zakończeniu nastąpił uroczysty przemarsz do kościoła św. Jana Chrzciciela. Po przemówieniu Burmistrza i ks. Krzysztofa Sagana delegacje złożyły kwiaty.
O godz. 19:00 w kościele pw. WNMP w Żukowie odbędzie się na koncert wokalno-instrumentalny zespołu ARTIS, który zabierze nas w podróż po muzyce i historii polskiej. Organizatorzy serdecznie zapraszają.



Fot. Radio Gdańsk/Robert Groth








