O kilkadziesiąt minut z powodu fatalnej pogody opóźniły się uroczystości z okazji Święta Niepodległości w Słupsku.
Na placu Zwycięstwa, po przemówieniach okolicznościowych, żołnierze wykonali salwę honorową i rozpoczęło się składanie wiązanek pod pomnikiem Żołnierza Polskiego. Zebrani na placu mieszkańcy, mówili, że 11 listopada, to najpiękniejszy dzień w polskiej historii
Obchodom 11 listopada w Słupsku towarzyszyli amerykańscy żołnierze z batalionu w Redzikowie.



Fot. Radio Gdańsk/Paweł Drożdż








