„Na obwodnicy tuz za węzłem Kowale w kierunku Gdyni na prawym pasie jedzie bardzo powoli TIR powodując niemały korek” pan Mario napisał. W korku więc na obwodnicy od węzła Południe prawie do Matarni w kierunku Gdyni.
Pożar fabryki aerozoli w Charnowie koło Ustki opanowany
Strażacy opanowali pożar fabryki aerozoli w Charnowie w...







