„Na obwodnicy tuz za węzłem Kowale w kierunku Gdyni na prawym pasie jedzie bardzo powoli TIR powodując niemały korek” pan Mario napisał. W korku więc na obwodnicy od węzła Południe prawie do Matarni w kierunku Gdyni.
Amerykańska Polonia odwiedza Dar Młodzieży. Ostatnie dni żaglowca w Norfolk [ZDJĘCIA]
Dar Młodzieży, statek szkolny Uniwersytetu Morskiego, cumuje od...







