3-go maja – horror – pisze krótko Pan Michał. Radzimy omijać tamtą drogę, bo zderzak w zderzak jedziemy od ronda Ofiar Katynia do Nowych Ogrodów.
Trójmiejski pseudokibic zatrzymany za znieważenie kasjerki z Ukrainy. Szef MSWiA: „Zero tolerancji dla agresji” [FILM]
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Wojewódzkiej...







