Dość mocno daje się we znaki wypadek na krajowej szóstce w Wejherowie. Na jezdni od Redy, przy skrzyżowaniu z ulicą Orzeszkowej, gdzie niegdyś pracował rejestrator przejazdu na czerwonym świetle zderzyły się dwa auta. Przejazd jest mocno ograniczony. W korku tracimy kwadrans.
Piraci opanowali Słupsk! Nowe atrakcje w Parku Kultury i Wypoczynku
Słupska strefa zabaw i rekreacji powiększyła się o...







