Dość mocno daje się we znaki wypadek na krajowej szóstce w Wejherowie. Na jezdni od Redy, przy skrzyżowaniu z ulicą Orzeszkowej, gdzie niegdyś pracował rejestrator przejazdu na czerwonym świetle zderzyły się dwa auta. Przejazd jest mocno ograniczony. W korku tracimy kwadrans.
Gdyńscy koszykarze zdominowali XV Galę Pomorskiej Koszykówki
Anna Jakubiuk z VBW Gdynia najlepszą koszykarką roku...







