Sytuacja na obwodnicy nie wygląda najlepiej. Po stłuczce 4 aut na wysokości Owczarni w kierunku Łodzi mamy potężny korek od zjazdu z Trasy Kwiatkowskiego po Owczarnię. W przeciwnym kierunku od Matarni po Owczarnię w stronę Gdyni mamy spowolnienie – po tej stronie obwodnicy, przypomnę nie ma żadnego zdarzenia drogowego Część z państwa informuje, że korek w kierunku Łodzi rozładowuje się, a pan Konrad pisze: „Z tym optymizmem na obwodnicy to chyba za wcześnie. Na razie stoimy”
Zakorkowana cała Spacerowa pod górę z powodu zakorkowanej obwodnicy. Stoimy także na Czyżewskiego do Spacerowej.







